KARIÉRA

JavaScript Programátor

Naše projekty sú rozmanité. Niektoré sú green-field, iné prechádzajú do nových fáz. Nehrozí tu prevaha „archeologickej“ práce na prastarých legacy kódoch. Máme za sebou korporátne weby, redesignovali jednu z najpoužívanejších bankových aplikácií a tiež sme sa podieľali na novej komunikačnej platforme pre americký startup. sme partnerom jednej z najprogresívnejších IT spoločností  súčasnosti – Atlassian. V našej firme využívame Atlassian produkty a poskytujeme ich zákazníkom už od roku 2005.

U nás môžeš získať príležitosť pracovať v skúsenom a stabilnom tíme, ktorý spoločne pracuje na rôznorodých projektoch. Máme príjemnú kultúru založenú na otvorenosti, transparentnosti, zdieľaní informácií a know-how.

Radi pracujeme aj pre neziskovky, a tak sme vyvinuli appku pro nepočujúcich, appku pre hľadanie nezvestných detí a pod.

Neboj sa nás opýtať, radi sa pochválime!

Náplň práce

Si proaktívny, nadšený, máš zmysel pre detail a chuť vzdelávať sa? Chceš byť viac ako len „another brick in the wall“? V tom prípade je EEA ako Software House a zároveň úspešný slovensko – český integrátor vhodnou alternatívou práve pre Teba. Pre tím v Bratislave hľadáme programátorov, ktorí sa neboja prijať zodpovednosť podieľať sa na vývoji našich produktov, Atlassian addonov.

Termín nástupu

ihneď

Podmienky

Práca na plný úväzok

Zručnosti

HTML/CSS (responzívne dizajny, Material UI alebo ANT Design)
JavaScript príp. (Typescript)
znalosť Node.js - veľmi oceníme

Nepovinné technológie

React.js
Vue.js
komunikácia: Jira, Confluence
automatizácia procesov s CI/CD pipelinami od Atlassian: Bamboo, Bitbucket, Jenkins..

Cieľ práce

Ponúkame otvorený prístup a priestor pre realizáciu vlastných myšlienok
Akceptujeme individualitu a individuálny prístup k práci
Naši zákazníci sú po celom svete a podnikajú v rôznych segmentoch biznisu. Poskytujeme im inovatívne riešenia a parádny softvér.
Participujeme tiež na rôznych výskumných projektoch a máme radi výzvy