O NÁS

Kto sme

Otvorenosť, transparentnosť, zdieľanie
informácií a know-how. To je EEA, part of BiQ Group!

Už viac ako 30 rokov zdieľame naše nadšenie pre informatiku v oblastiach výskumu, integrácie, poradenstva a softvérového vývoja so zákazníkmi z celého sveta.

Vďaka individuálnemu prístupu k IT riešeniam a využitiu najmodernejších technológií patrí spoločnosť EEA, part of BiQ Group k lídrom slovenského IT priemyslu.

Sme „software house“ zameraný na moderné riešenia a najprogresívnejšie technológie.

Poskytujeme služby v oblasti softvérového vývoja a integrácie, IT poradenstva a Outsourcingu.

V apríli 2020 sme sa stali súčasťou silnej technologickej skupiny BiQ Group.
Od roku 2005 sa strategicky orientujeme na technológie jednej z najprogresívnejšie rastúcich IT spoločností súčasnosti - spoločnosť Atlassian.

Veríme ich konceptu, stratégii a produktom, vďaka čomu v nich excelujeme. Svedčí o tom aj naše Gold Solution partnerstvo s Atlassian a tiež množstvo našich spokojných zákazníkov po celom svete.

Dlhoročné skúsenosti sa nám darí úspešne uplatňovať v rôznych segmentoch trhu

Nadobudnuté skúsenosti a vedomosti využívame v prospech klientov, vďaka čomu im dodávame špičkové a spoľahlivé služby. Individuálny prístup a využitie najmodernejších technológií je pre nás alfa omega.

Mnohoročné skúsenosti zabezpečujú našim zákazníkom po celej Európe, že produkty, ktoré sme im vytvorili, napĺňajú ich potreby a sú maximálne spoľahlivé.

VÍZIA

Myslíme si, že aj našou prácou v IT segmente dokážeme urobiť zo sveta lepšie miesto. Preto vyvíjame naše aplikácie a riešenia, ktoré bezplatne poskytujeme najmä neziskovým organizáciám. V roku 2010 sme založili nadáciu EEA, prostredníctvom ktorej pomáhame tým, čo našu pomoc potrebujú.

Otvorenosť, zdieľanie informácií, transparentnosť a spravodlivosť sú hodnoty, ktoré naša spoločnosť presadzuje nielen interne, ale aj celospoločensky. Aj kvôli zdieľaniu podobných hodnôt sa spoločnosť EEA, part of BiQ Group rozhodla podporovať organizácie Utopia a Slovensko.Digital.

EEA, part of BiQ Group je oprávnená pracovať na vedeckých a výskumných projektoch vďaka Osvedčeniu o spôsobilosti vykonávať vedu a výskum.

Náš tím

Zamestnanci sú pre nás to najcennejšie a iba vďaka nim sme skutočne úspešní. Za dlhé roky existencie sa nám podarilo vytvoriť špičkový a stabilný tím kóderov, architektov a analytikov. Náš tím tvorí približne 100 expertov a v skupine BiQ Group je nás takmer 400. Sme zvyknutí spolupracovať na veľkých projektoch s inými spoločnosťami a systémovými integrátormi, a to aj na projektoch v zahraničí alebo v medzinárodnom prostredí.

V EEA, part of BiQ Group sú vždy vítaní aj študenti vysokých škôl. Tých najšikovnejších zapájame do projektov.

Sme špecialistami v nasledujúcich oblastiach

Internetové riešenia: portály, self-care
Digitálne repozitáre a správa obsahu
Open data, big data
Návrh a vývoj riešení na zákazku
Integrácia riešení a systémov, EAI, SOA, BPMS
Telekomunikačné systémy a manažment sietí
Audity IT a aplikácií, revízie architektúry a refaktoring
Vývoj aplikácií pre Atlassian produkty
Machine learning