Blog
22. januára 2016 EEA s.r.o.

Dve naše mobilné appky boli nominované na “Global mobile awards 2015”

VOA News bola nominovaná aj v roku 2014 v kategórii Best Mobile Publishing Product or Service

Nestáva sa často aby bola mobilná appka slovenského vyvojára nominovaná na Global Mobile Awards. Nám nominovali v kategórii  Best Mobile Media & Publishing App dokonca 2: VOA News a PangeaGO.

VOA News bola nominovaná aj v roku 2014 v kategórii Best Mobile Publishing Product or Service – porota teraz zrejme ocenila posledné inovácie.

Appka VOA News je vybudovaná na našej mobilnej platforme Mobile news, vyvinutej v úzkej spolupráci s BBG (Washington) RFE/RL (Praha) . Platforma, ktorú vyvíjame od roku 2012 poskytuje spravodajstvo v 100 krajinách sveta vo viac ako 45 jazykoch.

PangeaGO je aplikácia pre žurnalistov integrovaná s multimediálnym CMS Pangea (www.pangea-cms.com). Novinár v teréne má vďaka nej k dispozícii kľúčové nástroje pre svoju prácu. Aplikácia umožňuje online streaming videa a audia už pri 3G internetovom spojení.  V spolupráci s „Pangea Internet TV“ umožňuje živé vysielanie videa priamo z mobilu.  Naše riešenie online streamingu videa z mobilu dosahuje minimálne rovnaké parametre ako konkurencia.

GSMA Mobile Awards je zrejme najprestížnejšie globálne ocenenie aké môže mobilná appka získať.

Nominácie v kategórii Best Mobile Media & Publishing App:

  • News Republic for Start a Conversation
  • VOA News
  • South Park App
  • Televisa Deportes App
  • PangeaGO

 

Podobné projekty

Žiadne podobné projekty