SLUŽBY

Atlassian riešenia

Sme partnerom jednej z najprogresívnejších IT spoločností súčasnosti - Atlassian. V našej firme využívame Atlassian produkty a poskytujeme ich zákazníkom už od roku 2005. Plne veríme v koncept, stratégiu a v produkty Atlassianu, vďaka čomu v nich excelujeme. Svedčí o tom aj naše Platinum Solution partnerstvo s Atlassian a tiež množstvo našich spokojných zákazníkov po celom svete.

NAŠE ATLASSIAN SLUŽBY

Pre spoločnosti, ktoré plánujú do svojej štruktúry zapracovať IT riešenia Atlassian poskytujeme úvodné bezplatné konzultácie s Atlassian expertmi, vďaka čomu majú možnosť zoznámiť sa s touto technológiou.

Navrhneme vám najefektívnejšiu kombináciu Atlassian produktov, zabezpečíme Atlassian licencie, pripravíme kompletné nastavenia a naučíme vás produkty používať.

Ak patríte k spokojným Atlassian zákazníkom, radi vám pomôžeme zrýchliť Jira, otestovať performance a poradíme vám s reportingom či pluginmi.

Nenašli ste na Atlassian marketplace vhodné riešenie? Naši interní vývojári a architekti vyvinú plugin presne podľa vašich potrieb a predstáv. Naše custom rozšírenia nájdete v mnohých firmách používajúcich Atlassian produkty. Máme za sebou úspešný vývoj aplikácií pre Jira, Confluence, Service Desk, Bitbucket a Bamboo.

Niektoré naše pluginy nájdete aj na marketplace: https://marketplace.atlassian.com/vendors/22964/eea-communication-solutions

Naši vysoko kvalifikovaní konzultanti vám pripravia školenia pre Atlassian produkty na mieru. Školíme administrátorov, nových a pokročilých používateľov. Naučíme vás využívať všetky výhody, ktoré Atlassian riešenia ponúkajú. Okrem školení na mieru, robíme aj školenia v malých skupimách pre verejnosť. Tu nájdete aktuálne termíny školení Atlassian.

Plánujete prejsť na produkty Atlassian? Radi vám pomôžeme s bezproblémovým prechodom z pôvodného systému na produkty Atlassian.

Migráciu dát môžete nechať na nás, prípadne vám vytvoríme jednoduchý migračný nástroj, s ktorým to zvládnete aj sami. Máme za sebou stovky úspešných migrácii.

Potrebujete prepojiť napr. SAP alebo Samba s Jira? Využite naše služby a skúsenosti pre úspešný výsledok.

Našim klientom poskytujeme aj hosting, prevádzkovú podporu na báze SLA a vývojovú či konzultačnú podporu.

Zabezpečíme pre vás pohodlný nákup Atlassian licencií. Kontaktujte nás pre výhodnú cenovú ponuku.