SLUŽBY

Atlassian riešenia

Sme partnerom jednej z najprogresívnejších IT spoločností súčasnosti – Atlassian. V našej firme využívame Atlassian produkty a poskytujeme ich zákazníkom už od roku 2005. Plne veríme v koncept, stratégiu a v produkty Atlassianu, vďaka čomu v nich excelujeme. Svedčí o tom aj naše Gold Solution partnerstvo s Atlassian a tiež množstvo našich spokojných zákazníkov po celom svete.

Atlassian blogy
Naše riešenia
Atlassian konzultácie
Atlassian aplikácie na mieru
Atlassian školenia
Atlassian licencie
Migrácie na Cloud/DataCenter
Prepojenie systémov
Atlassian konzultácie

 

Pre spoločnosti, ktoré plánujú do svojej štruktúry zapracovať IT riešenia Atlassian poskytujeme úvodné bezplatné konzultácie s Atlassian expertmi, vďaka čomu majú možnosť zoznámiť sa s touto technológiou.

Navrhneme vám najefektívnejšiu kombináciu Atlassian produktov, zabezpečíme Atlassian licencie, pripravíme kompletné nastavenia a naučíme vás produkty používať.

Ak patríte k spokojným Atlassian zákazníkom, radi vám pomôžeme zrýchliť Jira, otestovať performance a poradíme vám s reportingom či pluginmi.

Atlassian aplikácie na mieru

 

Nenašli ste na Atlassian marketplace vhodné riešenie? Naši interní vývojári a architekti vyvinú aplikáciu presne podľa vašich potrieb a predstáv. Naše custom rozšírenia nájdete v mnohých firmách používajúcich Atlassian produkty. Máme za sebou úspešný vývoj aplikácií pre Jira, Confluence, Jira Service Management, Bitbucket a Bamboo.

 

Naše aplikácie
Atlassian školenia

 

Naši vysoko kvalifikovaní konzultanti vám pripravia školenia pre Atlassian produkty na mieru. Školíme administrátorov, nových a pokročilých používateľov. Naučíme vás využívať všetky výhody, ktoré Atlassian riešenia ponúkajú. Okrem školení na mieru, robíme aj školenia v malých skupinách pre verejnosť.

 

Naše Atlassian školenia
Atlassian licencie

 

Zabezpečíme pre vás pohodlný nákup Atlassian licencií. Kontaktujte nás pre výhodnú cenovú ponuku.

Migrácie na Cloud/DataCenter

 

Radi vám pomôžeme s migráciou zo serverových riešení na Cloud, alebo DataCenter.

Neviete ktoré riešenie je pre vás najvhodnejšie? Neváhajte nás kontaktovať!

 

Prepojenie systémov

 

Potrebujete prepojiť napr. SAP alebo iný nástroj s Jira? Využite naše služby a skúsenosti pre úspešný výsledok.

Inšpirujte ma
01
02
03
Atlassian produkty ako neoddeliteľná súčasť podpory ITSM vo firme.

 

Bez riadenia a prehľadu o stave a kvalite IT služieb nie je možné efektívne riadiť a podporovať podnikanie spoločnosti.

Produkty spoločnosti Atlassian sú navrhnuté tak, aby komplexne podporovali internú spoluprácu, komunikáciu s klientmi v oblasti IT, ale aj riadenie a riešenie znalostí, majetku a ďalších oblastí mimo štandardného zamerania IT tímov.

Incident Management, Problem Management, Request Fulfillment, Change Management, SLM, Configuration a Asset Management a ďalšie z skupín procesov definovaných napríklad v ITIL, COBIT a podobne, sú bežnou súčasťou implementácie u väčšiny zákazníkov.

HR - Riadenie a poskytovanie HR služieb nemusí byť obmedzené len na systémy pre riadenie ľudských zdrojov (HRM).

 

Zjednodušenie procesu náboru, evidencia zamestnancov, prehľad o ich schopnostiach a zručnostiach, evidencia a riadenie ich rozvoja, poskytovanie a dodávanie HR služieb zamestnancom a ďalšie – všetko toto je možné zabezpečiť pomocou produktov spoločnosti Atlassian. Výhodou je možnosť implementovať malé riešenia pre malé firmy, ale aj komplexné riešenia pre veľké korporácie, ktoré sú prepojené s ďalšími procesmi, systémami a technológiami.

Viac sa dočítate na našom blogu
Od papiera k "ticketom", alebo Digitalizácia procesov v Atlassian prostredí.

 

Zjednodušenie a digitalizácia historických manuálnych postupov a agendy a prechod do digitálneho priestoru je základným strategickým krokom na zefektívnenie a riadenie tímov a celej firmy.

Na základe skúseností ostatných zákazníkov, analýzy a odporúčaných optimalizácií je možné dosiahnuť významný pokrok v prehľade a riadení akéhokoľvek procesu alebo agendy. Získať schopnosť riadiť tímy a mať prehľad o záväzkoch a úlohách, ktoré sú kritické pre zabezpečenie dodávok a spokojnosti interných aj externých zákazníkov.

Ako sme pomohli firme Baumit digitalizovať procesy
Naše atlassian riešenia používajú aj: