Blog
7. septembra 2021 EEA s.r.o.

Aplikácia Page Tree Visualization

Pomocou aplikácie Page Tree Visualization od EEA, získate jednoduchý a jasný prehľad na jednom mieste.

 

Už ste sa niekedy cítili stratení v zložitej hierarchii procesov? Máte problém nájsť rýchlo a nekomplikovane správny proces alebo príručku? Page Tree Visualization ponúka riešenie. Vytvárajte štruktúry procesných máp jednoducho zo stromu Confluence stránok a získajte prehľadnú vizualizáciu ich hierarchie. Pomocou Page Tree získate jednoduchý a jasný prehľad na jednom mieste, bez nutnosti prechádzať celý strom podstránok a hľadať konkrétnu časť procesu. Už nemusíte kresliť mapy procesov a aktualizovať ich, pretože táto aplikácia to všetko urobí za vás .

 

Vyskúšajte aplikáciu na Atlassian Marketplace

Ako to funguje?
Každú časť procesu opíšete ako samostatnú stránku Confluence a ich poradie zostavíte tak, ako by mali nasledovať v toku procesu. Potom stačí pridať aplikáciu Page Tree na hlavnú stránku a tá urobí zvyšok za vás – automaticky vytvorí interaktívnu mapu, kam môžete kliknúť a prejsť priamo na hľadanú stránku. Štruktúra mapy sa automaticky aktualizuje, keď sa vytvorí nová stránka alebo sa zmení jej poradie v strome stránok. Môžete tiež vylúčiť určité stránky z procesov a skryť tak nepotrebné časti. Vytváranie mapy procesov v Confluence nikdy nebolo jednoduchšie!


Nastavte si vlastné farby!
Nebojte sa a pohrajte sa s farbami – môžete si prispôsobiť rôzne pozadia, okraje alebo farby textu tak, aby zodpovedali vášmu logu či štýlu. Môžete tiež pridať štítky, ktoré obsahujú ďalšie potrebné informácie. Neváhajte a vyskúšajte to!

Integrácia s Communardo Metadata apkou
Communardo Metadata je riešenie, ktoré vám umožňuje používať metadáta zo stránok Confluence a vďaka integrácii s Page Tree môžete rozšíriť možnosti zobrazovania a transformovať metadáta stránok na procesy. Stačí na to pár klikov.

 

A kto už využíva našu aplikáciu? 

Vyskúšajte aplikáciu na Atlassian Marketplace

Podobné projekty