Aplikácie

GeoData for Jira

Spravujte Jira úlohy a Insight objekty na mape pomocou ich GPS polohy. Využite optimalizáciu servisných alebo obchodných aktivít v danej lokalite.

OPIS APLIKÁCIE

GeoData for Jira je výkonný nástroj, ktorý umožňuje spravovať  Jira úlohy a Insight objekty na mape s GPS súradnicami. Keď vidíte svoje dáta na mape, môžete získať jasnejší prehľad o všetkom.

Vďaka okamžitému prehľadu o tom, ktoré oblasti sú najviac vyťažené, je jednoduchšie plánovať cesty pre zamestnancov a prijímať strategické rozhodnutia, ktoré sú oveľa efektívnejšie. Okrem toho môžete nájsť geografické súvislosti medzi rôznymi problémami a úlohami, čo môže viesť k lepším riešeniam. Prostredníctvom vizualizácie údajov možno vo firme ušetriť aj cenné zdroje a čas.

 

Geodata for Jira blog – Maximizing Jira Efficiency: Location Mapping for Task and Assets

Geodata for Jira blog – Uľahčite si vo firme prácu vizualizáciou dát vďaka aplikácii GeoData for Jira

Geodata for Jira blog – Iný pohľad na dáta. Prečo musíme vystúpiť na vrcholy hôr.

VÝHODY

Presnosť

Zobrazenie úloh na mape s presnou polohou GPS

Efektívnosť

Vynikajúce možnosti automatizácie procesov na základe polohy

Konektivita

Prepojenie na rôzne externých služieb, ako sú Mapy Google, a možnosť vytvorenia trasy

Spolupráca

Zdieľajte informácie založené na lokalite s členmi tímu.

NÁHĽAD

Objavte GeoData pre Jira: Bezproblémové pridávanie, vizualizácia a filtrovanie údajov o polohe na zlepšenie správy úloh v Jira.

 • Pridávanie, vyhľadávanie a úprava GPS polohy v úlohách systému Jira
 • Zobrazenie lokalít na mapách
 • Zoskupovanie objektov na základe spoločných atribútov a presné zobrazenie lokalít pomocou filtrov.

Rozšírený popis funkcií:

 • Pridávanie lokalít: Jednoducho sledujte kritické obchodné miesta a priraďte adresy k úlohám. K jednej úlohe je možné pridať viacero lokalít.
 • Vyhľadávanie lokalít: Na vyhľadanie adries použite zobrazenie mapy alebo vyhľadávanie. Určite konkrétne miesto alebo vyberte najbližšiu zodpovedajúcu adresu.
 • Úprava lokalít: Úprava adries pre premiestnené kancelárie alebo aktualizácia miest stretnutí. Prispôsobenie zobrazovaných názvov pre opisné označenie.
 • Zobrazenie lokalít na mapách: Zobrazenie všetkých pripnutých lokalít na obrazovke s podrobnosťami o probléme. Využitie tabule s mapami na vizualizáciu lokalít zo všetkých problémov Jira.
 • Datasety: Zoskupenie objektov so spoločnými atribútmi, ako sú typy úloh alebo objekty Insight. Umožňujú určiť, ktoré záležitosti alebo objekty sú zahrnuté v datasete.
 • Filtre: Spresnenie zobrazených lokalít na základe vybraných kritérií.
HLAVNÉ FUNKCIE

GeoData for Jira poskytuje nasledujúce kľúčové funkcie:

Vizualizácia úloh v Jira a objektov Insight na mape
Správa údajov pridaním GPS súradníc k Jira úlohám a Insight objektom
Zdieľanie informácií o polohe s členmi tímu s cieľom zlepšiť spoluprácu a rozhodovanie
Optimalizácia služieb alebo obchodných činností v danej lokalite.
Plánovanie najefektívnejšej cesty pre vašich zamestnancov
Plánovanie trasy cez mobil
POVEDALI O NÁS

Po vyskúšaní rôznych systémov, excel tabuliek, sme nakoniec zakotvili so správou dát pre stavby v Jira od Atlassianu a aplikácii GeoData for Jira. Čo všetko z geodát vyťažíte závisí už len na vašich sledovaných cieľoch a kreativite.

K. Senderáková
Baumit

Pyronova, firma, ktorá sa špecializuje na ochranu pred ohňom, využíva GeoData na vizualizáciu umiestnenia hasiacich prístrojov.

PYRONOVA s.r.o.
Fire Protection System Supplier

Schopnosť mapovať údaje a analyzovať ich geograficky je veľkým prínosom.

Project Manager
APLIKÁCIU POUŽÍVAJÚ AJ:
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Cena GeoData závisí od počtu používateľov vašej Jira inštancie, od 1 USD na používateľa. Čím viac používateľov máte, tým je cena za používateľa nižšia. Ceny sa líšia aj v závislosti od typu hostingu. Ak sa chcete dozvedieť viac o našich cenách, navštívte Atlassian Marketplace.

Inštaláciou našej aplikácie z Atlassian Marketplace získate 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu všetkých funkcií GeoData for Jira. Po nainštalovaní aplikácie GeoData for Jira vaším správcom, môžu všetci používatelia využívať bezplatnú skúšobnú verziu počas 30 dní. Po uplynutí tejto doby je potrebné zakúpiť aplikáciu.

Áno, poskytujeme! Ponúkame vám aj ukážku fungovania aplikácie cez videohovor. Vášmu správcovi pomôžeme pri konfigurácii. A ak narazíte na nejaké problémy, môžete odoslať svoj tiket prostredníctvom nášho portálu podpory.

Vaše tikety v systéme Jira budú obohatené o úžasné funkcie pridaním lokality (adresy) a zobrazením tiketov na mape.

 • Mnohé z vašich každodenných úloh môžete vyriešiť pomocou základných funkcií systému Jira, ako sú rôzne typy tiketov alebo pracovné postupy.
 • Aplikácia GeoData prináša niekoľko funkcií, ktoré vám pomôžu urobiť viac za kratší čas.
 • Svoje tikety môžete vizualizovať na mape a vidieť svoje údaje z novej perspektívy.
 • Môžete jednoducho zobraziť tikety, ktoré sú blízko seba, nájsť najpálčivejšie miesta zo zobrazenia heatmapy a mnoho ďalšieho.
 • Zákazníci služby Jira Service Desk môžu pridávať informácie o lokalite priamo do svojich požiadaviek a to vám pomôže pri ich efektívnom vybavovaní.

Viac informácií nájdete v dokumentácii.

Existuje mnoho prípadov, v ktorých možno GeoData for Jira použiť. Uvedieme dva príklady:

 • Úrad miestnej samosprávy eviduje a rieši podnety od občanov v systéme Jira a zverejňuje k nim stanoviská, pričom používa Geodáta na prehľadné zobrazenie vybraných údajov o podnetoch na mape na svojom portáli pre občanov.
 • Stavebná spoločnosť používa našu aplikáciu na udržiavanie mapy inštalovaných meracích a hasiacich zariadení na stavbe zákazníka. Vizualizáciu na mape využíva na riadenie servisných zásahov na mieste, t. j. pomocou mapy optimalizujú svoj pracovný postup.

Áno, integruje! GeoData for Jira poskytuje externé prepojenie na webové služby, ako sú Mapy Google. Môžete plánovať cestu pomocou trás Mapy Google z tiketov Jira a tiež spracovať vlastné polia objektu GeoData Insight pre trasy Google.

Aplikáciu GeoData môžete prepojiť s aplikáciou OpenStreeMap. Okrem toho náš produktový plán zahŕňa integráciu so spoločnosťou ESRI. GeoData môžete tiež prepojiť so službami týkajúcimi sa počasia.

ĎALŠIE APLIKÁCIE KTORÉ BY VÁS MOHLI ZAUJÍMAŤ

Page Tree Visualization

Vizualizujte svoj strom stránok v Confluence ako diagram. Zjednodušte navigáciu vo svojej Confluence.

Confluence Cloud, Confluence Server, Confluence Data Center 

Search Fields Gadget

Spresnenie vyhľadávania z hlavného panela

Jira Server, Jira Data Center, Jira Cloud