Aplikácie
16. júla 2021 Peter Borhy

GeoData for Jira

Spravujte Jira úlohy a Insight objekty na mape pomocou ich GPS polohy. Využite optimalizáciu servisných alebo obchodných aktivít v danej lokalite.

Každá firma, ktorá má prácu rozprestretú v budovách, uliciach, mestách či dokonca krajinách je prepojená s konkrétnym miestom, a jej zamestnanci na dané miesta cestujú, aby vykonali servis či opravili rôzne zariadenia alebo kúpili či predali určitý majetok.

Keď svoje dáta vidíme na mape, vidíme všetko oveľa jasnejšie. Ihneď máme prehľad v tom, ktoré oblasti sú najrušnejšie, môžeme ľahko naplánovať cestu pre nášho zamestnanca, naše strategické rozhodnutia budú neporovnateľne efektívnejšie a dokonca môžeme nájsť geografické spojitosti medzi rôznymi problémami a úlohami, s ktorými sa aktuálne zaoberáme. Navyše, vďaka vizualizácii dát šetríme vo firme čas a ďalšie cenné prostriedky.

O GeoData for Jira sa viac dočítate na našom blogu

 

 

Kto už aplikáciu GeoData využíva?

Vizualizácia dát je skvelým pomocníkom pre firmy či inštitúcie z rôznych odvetví.

Pyronova, firma, ktorá sa špecializuje na ochranu pred ohňom, využíva GeoData na vizualizáciu umiestnenia hasiacich prístrojov na území celej krajiny. Aplikácia firme umožňuje efektívnejšie plánovať pravidelný servis či výjazdy technikov za zariadeniami, ktoré treba opraviť.

Našu aplikáciu ďalej aktívne využíva firma Baumit, ktorá sa zameriava na stavebné materiály. Na mape tak vždy nájde prehľad aktuálnych stavieb a k nim prislúchajúce úlohy s informáciami o potrebe dodania ďalších materiálov.

Vyskúšajte si našu Appku

Inštaláciou našej aplikácie z Atlassian Marketplace získate 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu všetkých funkcií GeoData for Jira. Po nainštalovaní aplikácie GeoData for Jira vaším správcom, môžu všetci používatelia využívať bezplatnú skúšobnú verziu počas 30 dní. Po uplynutí tejto doby je potrebné zakúpiť aplikáciu.

Áno, poskytujeme! Ponúkame vám aj ukážku fungovania aplikácie cez videohovor. Vášmu správcovi pomôžeme pri konfigurácii. A ak narazíte na nejaké problémy, môžete odoslať svoj tiket prostredníctvom nášho portálu podpory.

Vaše tikety v systéme Jira budú obohatené o úžasné funkcie pridaním lokality (adresy) a zobrazením tiketov na mape.

  • Mnohé z vašich každodenných úloh môžete vyriešiť pomocou základných funkcií systému Jira, ako sú rôzne typy tiketov alebo pracovné postupy.
  • Aplikácia GeoData prináša niekoľko funkcií, ktoré vám pomôžu urobiť viac za kratší čas.
  • Svoje tikety môžete vizualizovať na mape a vidieť svoje údaje z novej perspektívy.
  • Môžete jednoducho zobraziť tikety, ktoré sú blízko seba, nájsť najpálčivejšie miesta zo zobrazenia heatmapy a mnoho ďalšieho.
  • Zákazníci služby Jira Service Desk môžu pridávať informácie o lokalite priamo do svojich požiadaviek a to vám pomôže pri ich efektívnom vybavovaní.

Viac informácií nájdete v dokumentácii.

Existuje mnoho prípadov, v ktorých možno GeoData for Jira použiť. Uvedieme dva príklady:

  • Úrad miestnej samosprávy eviduje a rieši podnety od občanov v systéme Jira a zverejňuje k nim stanoviská, pričom používa Geodáta na prehľadné zobrazenie vybraných údajov o podnetoch na mape na svojom portáli pre občanov.
  • Stavebná spoločnosť používa našu aplikáciu na udržiavanie mapy inštalovaných meracích a hasiacich zariadení na stavbe zákazníka. Vizualizáciu na mape využíva na riadenie servisných zásahov na mieste, t. j. pomocou mapy optimalizujú svoj pracovný postup.

Áno, integruje! GeoData for Jira poskytuje externé prepojenie na webové služby, ako sú Mapy Google. Môžete plánovať cestu pomocou trás Mapy Google z tiketov Jira a tiež spracovať vlastné polia objektu GeoData Insight pre trasy Google.

Aplikáciu GeoData môžete prepojiť s aplikáciou OpenStreeMap. Okrem toho náš produktový plán zahŕňa integráciu so spoločnosťou ESRI. GeoData môžete tiež prepojiť so službami týkajúcimi sa počasia.

 

Máte otázku? Prejdite na portál podpory.

Odporúčané aplikácie

Natural Searchers for Jira

Prirodzené usporiadanie a štatistické hodnoty pre textové polia

Page Tree as Process Map for Confluence

Zobrazí hierarchiu stránok ako mapu procesu

Search fields gadget

Spresnenie vyhľadávania z hlavného panela